https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kino letnie

W gminach powiatów wałbrzyskiego i kamiennogórskiego organizowane są bezpłatne seanse filmowe dla dzieci i dorosłych.

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na Wakacyjne Kino Plenerowe.

– Poszerzamy naszą wakacyjną ofertę o nową propozycję – kina plenerowego. Czekają na Was świetne filmy, leżaki i popcorn gratis dla każdego. Widzimy się w piątki: 21.07, 04.08, 18.08 i 25.08. Początek o godz. 21.00 na dziedzińcu Centrum Kultury. Wstęp wolny – zapraszają pracownicy Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

W ramach projektu „Witajcie w naszej bajce – kino letnie dla dzieci na wsi” w Olszynach21 lipca o godz. 19.45 zostanie wyświetlony film „Mój brat niedźwiedź”. Realizacja projektu zakłada  nie tylko cztery seanse kinowe dla dzieci, ale także inne aktywności: warsztaty bajkowe „jaśki” – ręcznie malowane przez dzieci poszewki na poduszki oraz obserwację nieba w ramach sierpniowych nocy spadający gwiazd. Projekt „Witajcie w naszej bajce – kino letnie dla dzieci na wsi” realizowany jest przez Grupę Nieformalną „Pomaluj mój świat” z Olszyn w ramach konkursu „Mikro Inicjatywy na Dolnym Śląsku” organizowanego przez Stowarzyszenie Odra-Niemen ze środków programu NOWEFIO, przekazanych przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Kwota dofinansowania wynosi 8 200 zł.

Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy na pierwszy seans w ramach Letniego Kina Plenerowego zaprasza 28 lipca o godz. 21.00. W internetowym głosowaniu mieszkańcy zadecydowali, że podczas seansu w Centrum Przesiadkowym w Głuszycy wyemitowany zostanie film „Coco”.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty