https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Śląsk zagra z Miedzią w Wałbrzychu

Piłkarze ekstraklasowej drużyny Śląska Wrocław rozegrają w Wałbrzychu mecz kontrolny z pierwszoligową Miedzią Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane 1 lipca o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Ratuszowej.

Sparing z Miedzią zakończy trzydniowe zgrupowanie podopiecznych trenera Jacka Magiery w kompleksie Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

– To krótkie zgrupowanie, ale ze szkoleniowego punktu widzenia istotne. Mamy okazję dłużej pobyć razem, poznać się lepiej, porozmawiać. Oczywiście to będą również dni intensywnych treningów, a w sobotę zagramy sparing z Miedzią Legnica. Wcześniej spotkaliśmy się już z Jaworzanką Jawor, ale był to mecz bardziej dla kibiców, z zespołem z niższego poziomu rozgrywkowego. Teraz zagramy z drużyną z 1. ligi, która jeszcze kilka tygodni temu rywalizowała w Ekstraklasie i liczymy, że to spotkanie będzie ważnym elementem przygotowań do sezonu – powiedział Jacek Magiera, szkoleniowiec Śląska Wrocław oficjalnej stronie internetowej wrocławskiego klubu.

Po sobotnim meczu Miedź wróci do Legnicy, by w poniedziałek – 3 lipca – ponownie zameldować się pod Chełmcem. Obóz przygotowawczy w Wałbrzychu potrwa do 8 lipca, a w jego trakcie podopieczni trenera Radosława Belli rozegrają na obiektach Aqua-Zdroju dwa mecze sparingowe: 5 lipca z Sandecją Nowy Sącz i 8 lipca z Odrą Opole.

(RED, fot. Maja Radczak)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty