https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dostępni specjaliści i szybka rejestracja w Przychodni Piaskowa Góra

Przychodnia Piaskowa Góra i jej filia Biały Kamień przy ul. Andersa 184 w Wałbrzychu zapraszają do składania deklaracji. – Zostań naszym pacjentem! Sprawdź, dlaczego warto leczyć się u nas – mówi Leszek Grodziński, Prezes Zarządu NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra sp. z o.o.

Przychodnia Piaskowa Góra jest jedyną placówką medyczną w regionie, która oferuje medyczne usługi wyjazdowe z udziałem lekarza i ratownika medycznego w ramach NFZ, a także odpłatnie. Zapewnia szybkie terminy realizacji wizyt u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i wizyt domowych u pacjenta. Kolejnym atutem jest duża dostępność do lekarzy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, zarówno w ramach NFZ, jak i odpłatnie. Przychodnia ma w swoim zwyczaju oddzwanianie do pacjentów, aby ich zarejestrować i szybko zrealizować wizytę. W NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra sp. z o.o. można także składać zapotrzebowanie na leki – zaocznie. To proste: wystarczy wypełnić odpowiedni druk na leki, zamieszczony na stronie internetowej placówek lub bezpośrednio na: Piaskowej Górze i Białym Kamieniu w Wałbrzychu, w przychodni i wrzucić go do skrzynki znajdującej się przed placówką, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00. Można także skorzystać z całodobowej infolinii do składania zapotrzebowania na powtórki leków MEDiBOT, tel. 74 663 33 31.

Po pierwsze pacjent

– Drodzy pacjenci! Jesteśmy z Wami niezmiennie od 2000 roku. Nasza misja „po pierwsze pacjent” oznacza, że jesteśmy i będziemy dla Was. Mamy nadzieję drodzy pacjenci, że dołączycie do nas, pozostaniecie z nami, a my będziemy służyć wsparciem tym, którzy potrzebują naszej opieki medycznej – mówi Leszek Grodziński, Prezes Zarządu NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra” sp. z o.o. – Nie ma już wątpliwości: zostań pacjentem nowoczesnej placówki zdrowia. Możesz złożyć deklarację w przychodniach lub zadzwonić, a pracownicy przyjadą do domu i odbiorą dokument.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty