https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rowerowa Majówka w Aglomeracji Wałbrzyskiej

– Zapraszamy wszystkich, nie tylko zawodowców, do udziału w Rowerowej Majówce w Aglomeracji Wałbrzyskiej, która odbędzie się już 6 maja w 4 gminach Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Start o godzinie 10.00 (zapisy od 9.30 w miejscach startów), pod tymi adresami, które dla siebie wybierają uczestnicy:

WAŁBRZYCH

Stara Kopalnia (ul. Wysockiego 29)

Siłownia terenowa przy kościele Piotra i Pawła (Aleja Podwale, Podzamcze)

GŁUSZYCA – urząd miejski (ul. Parkowa 9)

JEDLINA-ZDRÓJ – Resort Jedlinka (ul. Zamkowa 2)

WALIM – Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Boczna 8A)

Meta – Active Jedlina (ul. Kłodzka/Sportowa w Jedlinie-Zdroju), godzina 13.00.

– Na miejscu organizujemy piknik rodzinny (gry, zabawy, gastronomia) i losowanie nagród wśród uczestników. Każdy kto przejedzie trasę, weźmie udział w losowaniu nagród. Rowerowa Majówka nie ma charakteru zawodów – liczy się przejazd. Jest to impreza dla każdego – nie tylko dla zawodowców – podkreślają organizatorzy Rowerowej Majówki w Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Trasa Rowerowej Majówki w Jedlinie Zdroju

– Rozpoczynamy się przy Zespole Pałacowo-Hotelowym Jedlinka, gdzie spod Pałacu wyruszamy ulicą Zamkową w kierunku drogi wojewódzkiej nr 381, którą przekraczamy i następnie przejeżdżając mostem rzekę Bystrzycę jedziemy na ul. Jasną. Na ulicy Jasnej skręcamy w lewo. W tym punkcie łączymy się z trasą głuszycką. Następnie przejeżdżamy ul. Długą do Olszyńca. Ulicą Kolejową skręcamy w lewo na ul. Wąską, gdzie łączymy się z trasą walimską. Następnie przekraczamy drogę wojewódzką 383 i skręcamy w ulicę Kościelną, przy zabytkowym kościele pw. św. Anny wracamy do Jedliny. Jedziemy ulicami Zagórską i Kościelną, następnie Aleją Niepodległości przez Park Zdrojowy, Polanę Słoneczną i Oddechową. Przy Mniszym Lesie na ul. Wałbrzyskiej  łączymy się z trasą wałbrzyską. Ulicą Wałbrzyską jedziemy do  ul. Spacerowej, dalej  ul. Sienkiewicza przez Park Południowy dojeżdżamy do ul. Cmentarnej i dalej ul. Chopina do punktu widokowego. Z punktu kierujemy się do miejsca zakończenia majówki – Active – Jedlina przy ul. Kłodzkiej/Sportowej, gdzie odbędzie się losowanie nagród. Przewidywany czas 1,5 do 2 godzin – wyjaśniają organizatorzy.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty