https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

2. Rajd Natury

Stowarzyszenie Walim Rajdowy. wraz z Gminą Stare Bogaczowice, zorganizowało 2. Rajd Natury – drugą rundą MSP Rally Trophy rajdowego pucharu Sudetów 2023.

Pierwszego dnia w Wałbrzychu rozegrany został widowiskowy prolog o długości około 4 km, a drugiego dnia trasa rajdu wiosła m.in. przez: Gostków, Pustelnik, Marciszów, Domanów, Dębrznik, Ptaszków, Kamienną Górę i Jaczków. Efektownym był odcinek specjalny Gostków – Pustelnik, na którym zawodnicy doprowadzali swojej samochody do granic możliwości. W niedzielę jeden z OS-ów był wytyczony na wzór z ubiegłorocznej edycji rajdu, wzdłuż rzeki i barierek, na szutrowej, równej drodze z szybkimi łukami. Drugi z OS-ów odwrócony i przedłużony o 1,5 km, zyskał fragment między zabudowaniami.

Baza rajdu zlokalizowana była w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Starych Bogaczowicach.

– Dziękuję Grupie Walim Rajdowy za tę fantastyczną imprezę! Cieszę się, że Gmina Stare Bogaczowice może gościć tak świetne załogi rajdowe, a wielkie brawa należą się wszystkim zawodnikom. Do zobaczenia za rok na kolejnym Rajdzie Natury – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

Wyniki rajdu na stronie https://wyniki.onlinetime.pl/.

(RelacjeRegionalne.pl)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty