https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biegali i maszerowali dla Tymka

Ponad 12 tysięcy złotych – to suma, która została zebrana podczas charytatywnej imprezy „Bieg i Nordic Walking – Stawiamy Tymka na równe nóżki” w Starych Bogaczowicach.

– Jestem ogromnie wzruszony, że tak wiele osób połączyło siły aby pomóc małemu Tymkowi. Wydarzenie, na które składały się bieg i marsz nordic walking dla Tymka, które zorganizowaliśmy w Starych Bogaczowicach pokazało, że łączy nas nie tylko sport, ale także wielkie serca – mówi Wójt Gminy Stare Bogaczowice Mierosław Lech, który uczestniczył w imprezie jako wolontariusz i zawodnik.

Organizatorami „Biegu i Nordic Walking – Stawiamy Tymka na równe nóżki” byli: Gminne Centrum Biblioteczno -Kulturalne w Starych Bogaczowicach, Urząd Gminy w Starych Bogaczowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Bogaczowicach.

– Bez wsparcia tych instytucji i wspaniałych ludzi w nich pracujących nie udało by się nam zorganizować tego wydarzenia i zebrać na pomoc dziecku ponad 12 tysięcy złotych. Z serca wszystkim dziękuję – dodaje Ilona Bujalska, dyrektor Centrum Biblioteczno -Kulturalnego w Starych Bogaczowicach.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty