https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Świebodzice dla pań

Miejski Dom Kultury w Świebodzicach zaprasza na dwa ciekawe wydarzenia, które odbędą się 8 marca w siedzibie MDK przy ul. Wolności 13 w Świebodzicach. Główną atrakcją będzie koncert muzyki irlandzkiej, podczas którego wystąpi Celtica Music Band. Wstęp na koncert kosztuje 10 zł. Dodatkową atrakcją, towarzyszącą temu wydarzeniu, będą warsztaty pielęgnacyjne dla kobiet z firmą Mary Kay (zabiegi na dłonie, diagnoza skóry, dobór schematu pielęgnacyjnego, dobór podkładu i kosmetyków kolorowych, pokaz makijażu dziennego oraz losowanie zabiegów na twarz). Atrakcje towarzyszące odbędą się w godz. 16.00-20.00.

Z kolei w imieniu Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Beaty Wiciak 9 marca (czwartek) zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Woch, od wielu lat związaną zawodowo z Zamkiem Książ, tam pracującą jako Kierownik Działu Muzealno-Edukacyjnego, autorką książki „Zamek Książ: historia i tajemnice”, tłumaczem języka niemieckiego. Przetłumaczyła wiele dokumentów historycznych związanych z rodem Hochbergów, zna bardzo dobrze historię Zamku oraz postaci z nim związanych. Tym razem Magdalena Woch opowie Paniom o „Kobietach Baroku z Zamku Książ”. Na to wydarzenie proszę zarezerwować czas w dniu 9 marca godz. 17:00, wstęp jest bezpłatny.

Natomiast Prezes OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Jarosław Pizuński zaoferował Kobietom coś dla ciała, z czego przy okazji i dusza będzie zadowolona. Wszystkie Panie w ramach Dnia Kobiet do końca miesiąca mogą zakupić miesięczny karnet na siłownię z 20 % rabatem.
8 marca (środa) kolejną atrakcją będą wyjątkowe ceny biletów dla Pań do Wodnego Centrum Rekreacji; 5 zł za 1h, 9 zł za 2h
W piątkowy wieczór w imieniu spółki zapraszamy Nocne Rytuały Saunowe – LADIES NIGHT, gdzie za wejściówkę Panie zapłacą – 50 zł (bilety można nabyć w kasach WCR lub zrobić rezerwację pod nr tel. 74 66 69 620 (wew. 23).

(WPK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty