Jedlińscy dominatorzy

W Grand Prix Jedliny–Zdroju w Petanque, który został rozegrany w ostatni weekend lutego, najlepszymi okazali się ponownie zawodnicy KS Petanque Jedlina, a zwyciężył ten sam triplet co w styczniu: Beata Urbaniak, Kazimierz Urbaniak i Daniel Siara.

W jedlińskim turnieju petanque wzięli udział zawodnicy z klubów z całej Polski, m.in. Myślenicki KP, KSP Broen-Karo, SKF Sudety, Petanka Wrocław, KSP Oława, Puenta Szczecin. ŚKPP Buler, Dęby Wałbrzych. Startowali utytułowani zawodnicy mistrzostw Polski i Europy. 1 miejsce zajęli: Beata Urbaniak, Kazimierz Urbaniak, Daniel Siara; 2 miejsce wywalczyli: Błażej Twardowski, Kacper Teufel, Szymon Teufel, a na 3 miejscu zawody ukończyli: Ryszard Kowalski, Georges Burtin, Jerzy Krawczyk.

– Cieszymy się bardzo, że do gry powrócił w wielkim stylu Burmistrz Jedliny-Zdrój Leszek Orpel, zajmując 5-te miejsce wraz Kazimierzem Jacakiem oraz Hubertem Maciejewskim – mówi Beata Urbaniak, prezes KSP Jedlina-Zdrój.