https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zamek Kobiet: 4 marca 2023 roku. warsztaty makijażu z Anną Galińską

Przez ponad dwa tygodnie wałbrzyszanki miały możliwość publikowania komentarzy pod wpisem na Facebooku na stronie Zamek Kobiet: „Które z dotychczasowych spotkań Zamek Kobiet było Twoim ulubionym i dlaczego?” Najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi zostały wyróżnione zaproszeniem na warsztaty. Szczęśliwym zwyciężczyniom, zaproszenie zostało dostarczone mailowo.

Pielęgnacja skóry będąca fundamentem każdego makijażu, dobór kosmetyków, podstawy najważniejszych etapów makijażu oraz omówienie najczęściej popełnianych błędów – to jedne z tematów, które zostaną poruszone podczas spotkania z Anną Galińską – makijażystką z wieloletnim doświadczeniem, współpracującą m.in. z Sephora Polska oraz TVN Style. Uwaga – to nie będzie wykład! Każda z uczestniczek warsztatów otrzyma swoje stanowisko do wykonania makijażu pod okiem profesjonalistki. Dobór podkładu, modelowanie twarzy, podkreślanie oka, odpowiednie akcesoria do makijażu – te i wiele innych zagadnień przepracują wspólnie. Po warsztatach uczestniczki same będą potrafiły zrobić piękny, podkreślający, kobiecy makijaż dopasowany do nich. Makijaż w którym będą czuły się piękne. Warsztaty rozpoczną się w sobotę 4 marca w zamku Książ i potrwają około 5 godzin.

Kalendarz spotkań z cyklu Zamek Kobiet w 2023 roku obejmuje duże wydarzenia dla szerokiej, kobiecej publiczności z Wałbrzycha, które będą odbywały się z udziałem silnych i inspirujących kobiet rozpoznawalnych w całej Polsce. W tym roku odbędą się także warsztaty dla mniejszych grup – do 30 wałbrzyszanek (kolejne już 20.03.2023 r.). Uczestniczki tych spotkań będą pracowały np. z mentorkami, czyli osobami, od których warto czerpać wiedzę, dobre praktyki oraz pozytywną energię. Do roli mentorów zaproszono osoby, które przez to czym się zajmują, co przeżyły, odkryły, osiągnęły oraz jakimi wartościami kierują się w życiu, mogą stać się dla kobiet autorytetami. Warsztaty mają być dla ich uczestniczek inspiracją oraz pomocą w odkrywaniu własnego potencjału. Organizatorki projektu chcą stworzyć przestrzeń do rozwoju, inspiracji i motywacji dla kobiet, gdzie będzie można poznać wspaniałe osoby.

Wszystkie spotkania organizowane w ramach projektu Zamek Kobiet są bezpłatne, a aktualne i szersze informacje o nich znajdują się zawsze na stronie https://www.facebook.com/ZamekKobiet.

(KR)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty