https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Grand Prix Jedliny-Zdrój w Petanque

Klub Sportowy Petanque Jedlina-Zdrój wkroczył w nowy sezon 2023 z przytupem, nie tylko organizując Styczniowe Grand Prix Jedliny-Zdrój jako turniej rankingowy, ale też wygrywając te zawody.

Na podium Styczniowego Grand Prix Jedlina-Zdrój stanęli: I miejsce – KSP Jedlina-Zdrój w składzie: Beata Urbaniak, Kazimierz Urbaniak, Daniel Siara, II miejsce – OKS Sokół Wrocław w składzie: Kinga Cieślawska, Rafał Grzelczak, Tomasz Lipczyński, III miejsce – Błażej Twardowski (Myślenicki KP), Paweł Pieprzyk (Sokół Wrocław), Jerzy Szwałek (UPKS Bula).

– Obsada była niesamowita, bo w Jedlinie zagrali utytułowani zawodnicy: mistrzowie Polski i uczestnicy mistrzostw Europy oraz reprezentanci kadry Polski, w tym wicemistrz świata w strzale precyzyjnym – Błażej Twardowski. Jako nowa prezeska KSP Jedlina-Zdrój z całego serca gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju rywalizacji na najwyższym poziomie. Dziękuję też mojej nowej drużynie za zaufanie jakim mnie obdarzyła. Podziękowania kieruję także do Tadeusza Obuchowskiego i Jerzego Siary za sprawne przeprowadzenie turnieju. Już w lutym – jako klub, który ma najlepsze warunki w Polsce do treningu petanque w zimie – KSP Jedlina-Zdrój będzie organizatorem kolejnych imprez – dodaje Beata Urbaniak, prezes KSP Jedlina-Zdrój.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty