https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Walczymy o życie Antosia

 – Czas działa na naszą niekorzyść. Musimy zebrać środki na operację Antosia do końca grudnia tego roku. To jedyna szansa na uratowanie mu życia. Dlatego błagamy o pomoc! – apelują rodzice dwuletniego Antoniego Sobeckiego ze Świebodzic, który jest już po pierwszej operacji w Genewie.

– Antoś jest bardzo osłabiony, dużo śpi. Każda procedura medyczna powoduje płacz i spadki saturacji, co jest na tym etapie bardzo niebezpieczne dla dopiero co zoperowanego serduszka. Dlatego błagamy Was o to, żeby cierpienie Antosia i jego walka po operacji nie poszły na marne… Przed Antosiem drugi etap operacji, bez którego Antoś umrze… A na który cały czas brakuje środków! Czekanie to ogromne ryzyko udaru, zdeformowanej klatki piersiowej, ciężkiej niewydolności krążeniowej i oddechowej… Jedyne co możemy zrobić, to zdążyć z drugim etapem operacji. Nie możemy czekać, aż stan serca ponownie będzie krytyczny… Wtedy go stracimy! – alarmują zrozpaczeni rodzice chłopca, który urodził się z połową serca.

Do końca 2022 r. rodzice Antosia muszą zebrać około 1,1 miliona złotych, by opłacić druga operację syna, która zostanie przeprowadzona w tej samej klinice w szwajcarskiej Genewie. W akcję zbierania pieniędzy zaangażowały się tysiące osób, nie tylko w gminach Aglomeracji Wałbrzyskiej. Mimo to wciąż brakuje ponad 350 tysięcy złotych.

W akcje pomocy Antosiowi może włączyć się każdy, wpłacając pieniądze przez stronę https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty