https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

W leśnych domkach w Kowalowej

W Kowalowej, na ul. Malinowej, powstały dwa nowe domki wypoczynkowe w stylu nowoczesnej stodoły. Są one otoczone lasem i dziką naturą, dzięki czemu gwarantują każdemu wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Kowalowa to malownicza wieś łańcuchowa w Gminie Mieroszów przy drodze krajowej nr 35, która prowadzi z Wrocławia do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku. Wieś została zlokalizowana nad rzeką Ścinawka, pomiędzy Górami Suchymi a Pasmem Lesistej w Sudetach Środkowych.

– Właśnie to doskonałe położenie w górach, na pograniczu polsko – czeskim sprawiło, że narodziła się w nas myśl stworzenia wyjątkowego miejsca do spokojnego wypoczynku na łonie natury. „W leśnych domkach” są – gwarantujące prywatność – przytulne i ciepłe wnętrza. Dwa nowoczesne domki, wyposażone w: aneks kuchenny, salon, łazienkę oraz poddasze z pokojami, są przygotowane nie tylko na pobyt osób dorosłych, ale także rodzin z dziećmi. Naszym gościom oferujemy także ekologiczne śniadania i możliwość skorzystania z szerszej oferty gastronomicznej w pobliskim Sokołowsku – to zaledwie 3,5 km samochodem lub 30 minut spacerem przez las. Wkrótce otwarcie, o którym będziemy informowali na tworzonej stronie internetowej wlesnychdomkach.pl oraz w mediach społecznościowych – mówią właściciele domków w Kowalowej.

Projekt, którego celem jest rozwijanie działalności gospodarczej w zakresie usług noclegowych, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywany wynik operacji: Rozwój działalności firmy w zakresie usług turystycznych i stworzenie nowych miejsc pracy.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty