https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zamek Kobiet: grzeczna już byłam

– 12 grudnia o godzinie 18.00 w zamku Książ w Wałbrzychu, w ramach projektu Zamek Kobiet, odbędzie się piąte, finałowe spotkanie w 2022 roku. „Grzeczna już byłam” to warsztaty edukacyjne dla kobiet, które poprowadzi Joanna Keszka. W kobiecym gronie podyskutujemy o kobiecej seksualności! – zachęcają organizatorki spotkania.

– Nieważne czy jesteś singielką, czy w stałym związku. Umiejętność zadbania o siebie i o przyjemność w przestrzeni seksualnej dodaje pewności, wiary w siebie i pozytywnej energii. Poprawia jakość relacji z partnerami lub partnerkami. Jeśli jesteś ciekawa, czego jeszcze nie wiesz o swojej kobiecej seksualności i chciałabyś dowiedzieć się jak bardziej cieszyć się swoim ciałem, relacjami zapraszamy Cię serdecznie na to ultra-kobiece spotkanie! Seksualność to część naszego dorosła życia. Kobieta, która wie jak rozmawiać o seksualności i dbać o siebie w sypialni, jest nie do zatrzymania, także w innych przestrzeniach swojego życia. Dowiesz się, jak mieć więcej pewności siebie w seksie i w życiu – wyjaśniają inicjatorki projektu Zamek Kobiet.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@ksiaz.walbrzych.pl.

Joanna Keszka – trenerka kreatywnego seksu, specjalistka w temacie kobiecej seksualności, edukatorka seksualna, aktywistka i pisarka. Autorka poradników i książek o seksie „Grzeczna to już byłam”, „Potęga zabawnego seksu”. Pisze o kobiecej perspektywie w polskich rozmowach na temat seksu na portalu www.barbarella.pl. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce. Razem z Magdą Mołek stworzyła bestsellerowe podcasty „Rozważna i erotyczna” oraz „Śmietanka erotyczna”. Zachęca kobiety, żeby odmawiały wstydzenia się i przepraszania za to, że mamy ochotę w życiu i w seksie na więcej niż serwują nam pod płaszczykiem dobrych rad konserwatywni strażnicy cudzych moralności.

(KR)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty