https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sudecki Super Kryształ dla WSSE „INVEST-PARK”

Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” wziął udział w IX Dolnośląskiej Gali Plebiscytu Gospodarczego ”Sudeckie Kryształy”. Jest to wydarzenie, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wyróżnienie działających w regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji, które odniosły sukces i mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności.

Podczas IX Dolnośląskiej Gali Plebiscytu Gospodarczego ”Sudeckie Kryształy”, nagroda specjalna: Sudecki Super Kryształ trafił w ręce Prezesa Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Piotra Wojtyczki.

– W 1997 roku, gdy WSSE „INVEST-PARK” została powołana do działania na rzecz rozwoju regionalnego, zasięg strefy obejmował 4 lokalizacje z gruntami pod inwestycje o sumarycznej powierzchni 600 ha. Obecnie WSSE może wspierać inwestycje w 174 gminach, a obszarem działania obejmuje 29 powiatów w 3 województwach, co stanowi około 6,6% powierzchni kraju. Wszyscy nasi inwestorzy strefowi zmieniali puste pola, niezagospodarowane przestrzenie, nienazwane ulice. To Państwo zagospodarowaliście te terany, ulicom nadaliście nazwy i ja za to Wam bardzo dziękuję. Gdyby nie Państwo, gdyby nie nasi inwestorzy, nie byłoby WSSE, nie rozwijalibyśmy się tak jak rozwijamy się od 25 lat. Bardzo dziękuję kapitule tego wspaniałego wydarzenia za nagrodzenie naszych działań. Chciałbym tę nagrodę dedykować wszystkim naszym inwestorom, bo ona się Państwu po prostu należy – powiedział prezes Piotr Wojtyczk, który miał również możliwość wręczenia dwóch wyróżnień w kategorii Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu dla laureatów, czyli firmy Galwanizer z Dzierżoniowa oraz Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej Arte z Bielawy.

Podczas gali, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Krzysztof Maj wręczył prezesowi Piotrowi Wojtyczce specjalne wyróżnienie z okazji 25-lecia istnienia Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty