https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jedlina wyróżniona

W Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbyła się IX gala Plebiscytu Gospodarczego „Sudeckie kryształy, podczas której wręczono statuetki w sześciu kategoriach.

Kapituła doceniła inwestycje, produkty turystyczne, regionalne, usługi, imprezy promujące region i firmy odpowiedzialnego biznesu. Gmina Jedlina-Zdrój została nagrodzona w dwóch kategoriach, zajmując drugie miejsce za: Park Zdrojowy w Jedlinie-Zdroju – w kategorii najlepsza inwestycja oraz Dolnośląski Festiwal Zupy w Jedlinie-Zdroju – w kategorii najlepsza impreza promująca region. Dodatkowo Jedlina-Zdrój otrzymała wyróżnienie za Jedlińska Strefę Aktywności w Jedlnie-Zdroju w kategorii najlepszy produkt turystyczny.

„Sudeckie Kryształy” to wyróżnienie przyznawane najlepszym w firmom, instytucjom, stowarzyszeniom i organizacjom, działającym na tym obszarze, a gala plebiscytu to także wydarzenie kulturalne. W tym roku na scenie wystąpili: Domina Przegina, Emilia Hamerlik, Solomija Pletenicka, Andrzej Biliński, Joanna Horodko oraz Grażyna Łobaszewska.

(KS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty