https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Antoś pojedzie na operację serca do Genewy!

– 14.11.2022 r. mamy się stawić się z Antosiem w Genewie na oddziale kardiologicznym. Trzymajcie kciuki za naszego małego wojownika! Jesteśmy przeszczęśliwi, że daliście Antosiowi ta szanse – mówią Karolina i Łukasz Sobeccy, rodzice 2-letniego chłopca ze Świebodzic, który cierpi na HLHS, czyli zespół hipoplazji lewego serca. Już wiadomo, że druga operacja będzie również kosztowała ponad 1 milion złotych, a rodzice muszą uzbierać te ogromną kwotę do końca tego roku!

1 130 832 zł – tyle, za sprawą zaangażowaniu setek osób w całym regionie, udało się zebrać do końca października 2022 r. Dzięki tym pieniądzom Antoni zostanie poddany pierwszej operacji serca, której celem jest uratowanie dwulatkowi życia.

– Dzięki Waszej nieocenionej pomocy zebraliśmy środki na pierwszy etap leczenia serca Antosia! Już teraz wiemy, że druga operacja także będzie kosztowała ponad milion złotych… Nie mamy czasu do stracenia i musimy działać natychmiast! Jego pół serduszka jest już zbyt słabe. Już tyle razy zaglądaliśmy śmierci w oczy. Nie możemy dopuścić, by zmarnować choćby tydzień tej walki. To jest jednoznaczne, z tym że śmierć wygra z życiem, a my stracimy ukochanego synka… Tylko jak najszybciej kompleksowo zoperowane serce Antosia pozwoli mu przeżyć. Dlatego w tej chwili toczy się wyścig z czasem! Bez Waszej pomocy nie mamy żadnych szans… Błagamy o pomoc! Drugi milin musimy uzbierać do końca grudnia – apelują rodzice Antosia Sobeckiego.

Każdy może wspomóc akcję ratowania chłopca wpłacając choćby niewielką kwotę na ten cel przez stronę: www.siepomaga.pl/antos-serduszko.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty