https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zamiany w komunikacji we Wszystkich Świętych

Wałbrzych

Dział Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu informuje, że 1 listopada 2022 roku autobusy komunikacji miejskiej – podobnie jak w latach ubiegłych – kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty. Dodatkowo uruchomione zostaną specjalne kursy realizowane na liniach 4 i 8. Szczegółowe godziny odjazdów dostępne są w zakładce „rozkłady jazdy” http://rozklad.walbrzych.eu/oraz aplikacji myBus. W dniu 1 listopada z komunikacji miejskiej korzystamy bezpłatnie.

Świebodzice

– 1.11.2022 r. autobusy będą kursowały od godziny 7.00 do godziny 20.00 według rozkładu jazdy jak w dni robocze. Każdy kurs będzie do cmentarza przy ul. Kamiennogórskiej. W związku ze spodziewanym dużym natężeniem ruchu, autobusy mogą kursować z opóźnieniem, za które przepraszamy. Ponadto 1 listopada zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Ulica Browarowa od strony ulicy Marii Curie – Skłodowskiej będzie ulicą jednokierunkową. Parkowanie dozwolone będzie, po lewej stronie jezdni (od strony cmentarza). Alternatywne parkingi dostępne będą na terenie marketu Mrówka i Biedronka – informuje Urząd Miejski w Świebodzicach.

Mieroszów

– 31.10.2022 r. zmieniła się organizacja ruchu na drodze przy cmentarzu w Mieroszowie. Wjazd odbywa się od placu Niepodległości (Rynek) oraz od ulicy Małej na ul. Kościelną, a wyjazd z ul. Kościelnej na ulicę Polną, a stamtąd zjazd do ulicy Mikołaja Kopernika. Parkowanie pojazdów będzie dozwolone na parking przy ulicy Parkowej oraz na lewej stronie ulicy Kościelnej. Uwaga! Prosimy nie parkować na chodniku – mówi Andrzej Lipiński, Burmistrz Mieroszowa.

Głuszyca

W dniach 30 października – 1 listopada została wprowadzona nowa organizacja ruchu dla osób odwiedzających Cmentarz Komunalny w Głuszycy. Na parking przy cmentarzu będzie można dojechać od strony ul. Kłodzkiej, wjazd pomiędzy posesjami Kłodzka 7 a Kłodzka 11. Natomiast wyjazd będzie odbywać się ul. Cmentarną przy Komisariacie Policji w Głuszycy, gdzie znajdzie się znak B-2 (zakaz wjazdu). Odcinek ul. Cmentarnej do głównego wejścia na cmentarz będzie zamknięty dla ruchu kołowego (wyjątek dla osób niepełnosprawnych posiadających kartę parkingową).

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty