https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Spotkanie z Norihiro Yagi

Przedstawiciele Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” spotkali się z przedstawicielami firmy Yagi Poland Factory, działającej na terenie podstrefy w Żarowie już od 2003 roku. – Niezmiernie miło było nam gościć samego prezesa firmy, Pana Norihiro Yagi – podkreśla Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK.

Firma Yagi posiada ponad 100-letnie doświadczenie i gwarantuje najwyższy poziom technologii w dziedzinie kucia. Yagi Poland Factory jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która produkuje części dla branży motoryzacyjnej. Jest dostawcą dla kluczowych producentów samochodów, takich jak między innymi: Toyota, Volkswagen, Suzuki, Jaguar czy Daimler.

– Najważniejszymi tematami spotkania były rosnące ceny energii w Polsce oraz utrzymanie stanowisk pracy dla osób z Ukrainy. A już w następnym roku firma Yagi Poland Factory będzie obchodziła swoje dwudziestolecie działalności na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” i w Polsce – dodaje prezes Piotr Wojtyczka, któremu w spotkaniu towarzyszył wiceprezes WSSE „INVEST-PARK” Paweł Kurtasz.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty