https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Maraton w Starych Bogaczowicach 23 października!

– Uwaga biegacze – II Maraton Górski im. Wiesława Ślawskiego w Starych Bogaczowicach przeniesiony został na dzień 23 października 2022 r. Z osobami, które dokonały opłaty startowej skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

Na uczestników II Maratonu Górskiego im. Wiesława Ślawskiego czeka blisko 42 -kilometrowa trasa z przewyższeniami 1200 metrów.

– Nasz bieg cechuje się wyjątkową, rodzinną atmosferą, przepięknymi krajobrazami i fenomenalną bliskością natury – zapewnia wójt Gminy Stare Bogaczowice, który jest aktywnym biegaczem uczestniczącym w imprezach biegowych w Polsce. – Trasa maratonu została wytyczona przez najpiękniejsze zakątki naszej gminy, w tym przez czarny szlak, który powstał dzięki zaangażowaniu ś.p. Wiesława Ślawskiego – przyjaciela, lokalnego patrioty i miłośnika Gminy Stare Bogaczowice. Biegacze będą mieli okazję truchtać po szlakach, którymi niegdyś przechadzał się Wiesław Ślawski. A wszyscy uczestnicy biegu, którzy dobiegną do mety, wezmą udział w losowaniu roweru elektrycznego, który został ufundowany przez Kotlinę Natury z Gostkowa.

Zapisy na bogaczowicki maraton prowadzone są na stronie: https://formularz.ultimasport.pl/36

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty