https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mieroszowskie senioralia

Seniorzy z Gminy Mieroszów hucznie obchodzili swoje święto. Podczas tegorocznych Senioraliów w Mieroszowie odbyła się spartakiada, polonez w Rynku oraz bal kapeluszy.

Tegoroczne obchody Dnia Seniora w Mieroszowie rozpoczęły się na obiekcie sportowym przy ulicy Hożej. Na inaugurację senioraliów zastępca burmistrza Mariusz Pawlak przekazał symboliczny klucz do bram miasta Przewodniczącej Rady Seniorów Marii Chmielnickiej. A pierwszy dzień to przede wszystkim Senioriada, w której udział wzięły reprezentacje klubów i stowarzyszeń z Gminy Mieroszów. II Senioriada pokazała, że forma seniorów jest bardzo dobra, a zwycięstwo przypadło reprezentacji Klubu Senior+ z Unisławia Śląskiego. Na drugim miejscu rywalizację zakończyła reprezentacja Stowarzyszenia Z Seniorami Łatwiej, III miejce zajęli przedstawiciele Stowarzyszenia Młodzi Duchem, a IV miejsce przypadło Aktywnym Seniorom z Sokołowska. Drugi dzień święta starszaków rozpoczął polonez w mieroszowskim Rynku, a po nim odbył się konkurs na najpiękniejszy kapelusz i bal.

– Integracja w Mieroszowskie Centrum Kultury to czas radości i przyjaźni, który tak pięknie zorganizowała Przewodnicząca Rady Seniorów Maria Chmielnicka. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim seniorom w naszej gminie – podkreśla burmistrz Andrzej Lipiński.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty