https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Powiedzą o dopłatach

Gmina Stare Bogaczowice, w ramach prowadzonego punktu konsultacyjno – informacyjnego, wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, zaprasza mieszkańców gminy i powiatu wałbrzyskiego na otwarte spotkanie informacyjne o zasadach realizacji programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Spotkanie z udziałem doradcy energetycznego odbędzie się 26 września 2022 roku o godzinie 15.00 w siedzibie Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego przy ul. Głównej 148 w Starych Bogaczowicach.

– Celem spotkania jest podjęcie działań na rzecz poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych przez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków jednorodzinnych. W ramach spotkania odbędzie się prezentacja multimedialna, przedstawione zostaną korzyści płynące z wzięcia udziału w programie, udzielone zostaną odpowiedzi na wszystkie nurtujące uczestników pytania i wątpliwości. Istnieje możliwość konsultacji indywidualnych. Udostępnione zostaną również materiały informacyjne i promocyjne o programie priorytetowym „Czyste Powietrze” – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa także osoby, które zakończyły już swoje inwestycje w wymienionym zakresie i były beneficjentami innych programów pomocowych, ponieważ program priorytetowy „Czyste Powietrze” umożliwia dofinansowanie też takich inwestycji, w części, w której zostały sfinansowane przez inwestorów.

Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Punkcie Konsultacyjnym Programu „Czyste Powietrze” w Starych Bogaczowicach, który czynny jest we wtorki w godz. 12.00 – 17.00 oraz w piątki w godz. 8.00 – 13.00.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty