https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zamiany w komunikacji gminnej

W najbliższych tygodniach dojdzie do kilku istotnych zmian w komunikacji publicznej w Gminie Stare Bogaczowice. Zmiany dotyczą rozkładu jazdy oraz funkcjonowania linii komunikacyjnych.

15 września 2022 r. nastąpi korekta w kursie busów na linii Świebodzice – Cieszów – Chwaliszów – Stare Bogaczowice: odjazd z przystanku na ul. Wolności koło targowiska w Świebodzicach został przesunięty z godziny 14.20 na godzinę 14.30. Uaktualniony rozkład jazdy dostępny jest u kierowcy oraz na stronie internetowej Gminy Stare Bogaczowice.

Od 3 października 2022 r., z powodu małego zainteresowania mieszkańców, zostają zawieszone kursy na linii Stare Bogaczowice – Struga – Lubomin. Uruchomiona zostaje linia Stare Bogaczowice – Nowe Bogaczowice – Gostków, na której busy ze Starych Bogaczowice będą odjeżdżały o godzinie: 7.55, 10.35 i 16.40, a z Gostkowa o godzinie 8.00 i 10.50. Ponadto uruchomiony zostanie kurs próbny (przez miesiąc) na linii Świebodzice – Cieszów – Chwaliszów – Stare Bogaczowice. Busy będą odjeżdżały z przystanku na ul. Wolności koło targowiska w Świebodzicach o godzinie 16.15, a rozkład jazdy dostępny jest u kierowcy i na stronie internetowej Gminy Stare Bogaczowice.

(IL)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty