https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Taipan zaprasza na treningi

– Zaczynamy 29 sezon naszej przygody z taekwondo! Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia– mówi Rajmund Felusiak, prezes klubu Taipan.

– Oprócz treningów prowadzonych w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym roku wprowadziliśmy nowość! Została stworzona specjalna grupa dla dzieci już od 3 roku życia, którą pieszczotliwie nazwaliśmy Mały Ninja. Po więcej szczegółów, w tym podział na grupy wiekowe i godziny zajęć, zapraszam na stronę internetową www.taipan.pl, można także zasięgnąć informacji dzwoniąc pod numer telefonu 724 144 724. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września 2022 roku – dodaje Rajmund Felusiak (6 dan), który jest także jednym z trenerów kadry narodowej.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są między innymi w: Wałbrzychu, Głuszycy, Jedlinie – Zdroju, Mieroszowie, Starych Bogaczowicach i Świebodzicach. Ale Klub Taekwondo Taipan szkoli nie tylko młodych adeptów, ale także dorosłych.

– W Wałbrzychu i innych miejscowościach prowadzimy zajęcia dla osób w wieku 30+. Każdy, kogo interesuje rekreacja, samoobrona, kondycja i wygląd, będzie mógł ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów taekwondo. Wszelkie informacje na temat tej grupy można uzyskać na naszej stronie internetowej www.taipan.pl oraz pod numerem telefonu 724 144 724 – zachęca prezes Klubu Taekwondo Taipan.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty