https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Joga i koncert w Szczawnie-Zdroju

Ostatnia sobota wakacji w Szczawnie – Zdroju upłynie pod znakiem jogi w parku Szwedzkim i muzyki Teatrze Zdrojowym.

– W sobotę 27 sierpnia o godz. 9.00 zapraszam do Parku Szwedzkiego w Szczawnie – Zdroju na ostatnie plenerowe ćwiczenia jogi. To prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli jogi z Wałbrzyskiej Szkoły Jogi i może do nich dołączyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Zajęcia odbywają się nawet, gdy pada deszcz – podkreśla radna Rady Powiatu Wałbrzyskiego Ramona Bukowska, inicjatorka „Jogi w Parku”.

Tego samego dnia, w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju o godz. 19.00 rozpocznie się koncert „Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki”.

– Podczas koncertu „Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki” usłyszymy 16 znanych piosenek polskiej sceny muzycznej w nowych i wyjątkowych aranżacjach, których autorem jest Marcin Szczepankiewicz. Zobaczymy na scenie 50 osób: chór, solistów i Wrocławską Orkiestrę Kameralną. I do tego naszego charyzmatycznego dyrygenta Sebastiana Sikorę. To koncert przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Moja i Twoja Nadzieja”, „Jaka róża taki cierń” to tylko niektóre tytuły piosenek, które zabrzmią podczas tej muzycznej uczty. To koncert, który energetyzuje, bawi, dostarcza rozrywki we wspaniałym wydaniu. Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat! Bilety na ten koncert kosztują 79 zł – mówi Mirosław Kowalik, dyrektor Teatru Zdrojowego w Szczawnie – Zdroju.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty