https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

7. Żarowskie Biegi Strefowe

25 września odbędą się 7. Żarowskie Biegi Strefowe. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” od samego początku jest sponsorem głównym imprezy.

Podczas wydarzenia zostaną rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” na dystansie 10 km. Zapraszamy do zapisów pracowników firm działających w WSSE „INVEST-PARK” przez portal datasport.pl.

– W klasyfikacji drużynowej startuje minimum 5 zawodników reprezentujących daną firmę, których suma czasu zadecyduje miejscu w klasyfikacji końcowej. Nie zbierzesz 5 uczestników… nic nie szkodzi. Bieg drużynowy to również klasyfikacja indywidualna – najlepsza kobieta i najlepszy mężczyzna na dystansie 10 km. Tytułu mistrzowskiego bronią pracownicy TP Reflex Polska z Żarowa. Kto wygra w tym roku? Dowiemy się już za nieco ponad miesiąc. Zachęcamy do udziału wszystkich miłośników biegania i sportowej rywalizacji wraz z rodzinami. Razem możemy więcej dla rozwoju sportu – zachęcają organizatorzy 7. Żarowskich Biegów Strefowych.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty