https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Profilaktyka i zabawa w Unisławiu i Kowalowej

Mieszkańcy Gminy Mieroszów uczestniczyli w drugim wydarzeniu profilaktycznej kampanii wakacyjnej z cyklu „Pomocna dłoń”. Zajęcia pod hasłem „Stop przemocy” odbyły się w Unisławiu Śląskim, a kolejne zostały zaplanowane na 12.08.2022 r. w Kowalowej.

– Akcja połączona została z animacjami dla dzieci, słodkim poczęstunkiem oraz innymi atrakcjami, w tym rozdaniem biletów wstępu do Explora Parku. Zabawa porwała wszystkich, młodszych i starszych. W tym dniu do kampanii przyłączył się również Gminny Zespół Interdyscyplinarny w Mieroszowie, który udzielał informacji, gdzie i w jaki sposób mieszkańcy Gminy Mieroszów mogą uzyskać pomoc w zakresie przeciwdziałania przemocy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kampanii, przybyłym gościom oraz mieszkańcom Unisławia Śląskiego i gminy za udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy na kolejne bloki kampanii „Pomocna dłoń”:

– 12.08.2022 r. godz. 16.00, Plac Sołecki w Kowalowej. W programie: spektakl profilaktyczny Teatru z Wieliczki, turniej wiedzy, poczęstunek, konkursy oraz inne atrakcje w tym nagrody – bilety do Explora Parku.- 19.08.2022 r. godz. 16.00, Plac pod Czerwoną Skałą w Golińsku. W programie: animacje dla dzieci prowadzone przez zespół Olivier, kampania profilaktyczna „Stop narkotykom”, poczęstunek, konkursy oraz inne atrakcje, w tym nagrody – bilety do Explora Parku.W razie niepogody imprezy zostaną przeniesione do świetlic wiejskich – dodają organizatorzy kampanii „Pomocna dłoń”.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA