https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Grillownia w Jedlinie-Zdroju zaprasza

Miłośnicy dań z grilla, tak mięsnych jak i wegetariańskich, mają nowe miejsce na kulinarnej mapie Aglomeracji Wałbrzyskiej. Grillownia przy Willi Kwiaty Polskie w Jedlinie – Zdroju zaprasza smakoszy w każdy pogodny weekend w godzinach od 12.00 do 18.00.

Jedlina – Zdrój kusi wieloma atrakcjami. Jest doskonałą bazą wypadową w góry, tak dla turystów pieszych, jak i dla miłośników kolarstwa górskiego. Ci ostatni mają także do dyspozycji szereg specjalnie przygotowanych tras rowerowych, znanych single trackami oraz innych szlaków rowerowych wchodzących w skład Rowerowej 500. Wiele z nich przebiega w pobliżu Willi Kwiaty Polskie, która położona jest przy ulicy Sienkiewicza 5 – tuż przy parku linowym i całorocznym torze saneczkowym. A Willa Kwiaty Polskie oferuje nie tylko komfortowe noclegi w pokojach kwiatowych, ale od tego sezonu także znakomite dania z grilla.

– Planując rodzinny, koleżeński czy samotny wypad, można go rozpocząć i zakończyć właśnie u nas – mówi Marzena Mroczkowska, właścicielka Willi Kwiaty Polskie. – W pobliżu są miejsca postojowe, na których można bezpiecznie zostawić pojazd. Od nas jest dogodne dojście do wszystkich jedlińskich atrakcji i łatwy dojazd rowerem do single tracków oraz innych tras. A po wysiłku można się zregenerować i posilić w naszej Grillowni. Do dyspozycji naszych gości jest taras z widokiem na góry i wszystko co najlepsze z naszego grilla oraz baru. Mile widziani są u nas właściciele psów, a do ich dyspozycji jest specjalnie przygotowany wybieg dla czworonogów.

W menu Grillowni przy Willi Kwiaty Polskie w Jedlinie – Zdroju są nie tylko dania mięsne, ale także wegetariańskie oraz piwa z lokalnych browarów z Polski i Czech.

– Serwujemy naszym gościom tradycyjne potrawy mięsne, czyli karczek sudecki z grilla, kiełbaskę sudeck i kiełbasę „ducha gór”. Dla jaroszy mamy grillowane grzanki z pesto i pomidorem oraz grillowane warzywa. Nasza firmowa grzanka Charlotty to przekąska, która zachwyci każdego smakosza wykwintnych dań w wersji vege. Są to dwie podpiekane na grillu grzanki: jedna z włoskimi pomidorami, a druga z pesto z bakłażana – obie na bazie oryginalnych włoskich składników. Krążą pogłoski, że właśnie takimi przekąskami raczyła się podczas śniadań sama założycielka Jedliny – hrabina Charlotta. Pragnienie można ugasić czeskim lanym piwem z browaru Primator lub polskim piwem butelkowanym z lokalnego browaru Sowie, a także różnymi chłodnymi napojami bezalkoholowymi. Serwujemy także aromatyczną kawę i herbatę. Zapraszamy w pogodne weekendy w godzinach od 12.00 do 18.00. Bieżące informacje można znaleźć na stronie Grillownia w Jedlinie na Facebooku oraz pod numerem i za pośrednictwem poczty elektronicznej grillowniajedlina@gmail.com – dodaje telefonu 575 930 291 właścicielka Grillowni w Jedlinie-Zdroju.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty