https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

LUSHY! i Motorboats w Wałbrzychu

29 lipca 2022 r.w klubie A’propos w Wałbrzychu zespół LUSHY! wystąpi na pierwszym koncercie w rodzinnym Wałbrzychu. Grupie towarzyszyć będą goście: Pola Chobot oraz Radek Baranowski. Koncert poprzedzi występ wrocławskiego wokalisty Motorboats.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, a bilety można kupić  są na stronie klubu A’propos oraz przy wejściu w dniu koncertu. Bilety w przedsprzedaży na stronie https://www.aproposhotel.pl/ kosztują 25 zł, a w dniu koncertu 35 zł.

LUSHY! to wrocławskie trio z wałbrzyskimi korzeniami. Jerzy Akerman, Konrad Karolczyk i Mateusz Rup znają się jeszcze z czasów nauki w szkole podstawowej w Zespole Szkół Muzycznych w Wałbrzychu. Swoje pierwsze próby i nagrania zespołowe rozpoczęli w liceum, kiedy to muzyka powstawała głównie na wzór ich ówczesnych idoli. Po około dziesięciu latach, mając już pewien bagaż doświadczeń, oficjalnie zabrali się za tworzenie autorskiego materiału studyjnego. Owocem ich pracy z producentem Radkiem Baranowskim jest opublikowane w 2022 roku wydawnictwo „Luscious Mind”. Znalazło się na nim pięć utworów, do współpracy przy których zespół zaprosił wokalistki Werę, Antoninę oraz wokalistę Eemee. Album „Luscious Mind” został bardzo dobrze przyjęty przez recenzentów oraz krytyków. Docenili go prezenterzy ze stacji radiowych w całym kraju, ponadto wydawnictwo zostało nominowane na płytę tygodnia w poznańskim Radiu Afera oraz łódzkim Radiu Żak.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty