https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Turniej Pływacki w Głuszycy

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, termin Powiatowego Turnieju Pływackiego w Głuszycy został zmieniony na 20 lipca. Początek o godz. 12.00.

– Lubisz pływać? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i dobrze się bawić? Zapraszamy dzieci i młodzież – mieszkańców powiatu wałbrzyskiego – do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim. Turniej odbędzie się we wtorek 20 lipca o godz. 12.00 na obiekcie kąpielowym w Głuszycy przy ul. Dolnej. Zgłoszenia można dokonać w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 (w bibliotece- w godzinach pracy instytucji) lub na obiekcie kąpielowym (u ratowników) lub mailowo na adres: ckmbp@gluszyca.pl. Prosimy o zapoznanie się z regulamin turnieju na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl/sport/obiekt kąpielowy. Warunkiem koniecznym udziału w turnieju jest wypełnienie zgody na udział w turnieju przez rodzica/opiekuna prawnego uczestnika. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin turnieju może ulec zmianie. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr tel. 74 84 56 334 w. 15 lub 500 011 575 – mówi Sabina Jelewska, dyrektor Centrum Kultury-MBP w Głuszycy.

Do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim zapraszają: Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski, Burmistrz Głuszycy Roman Głód  oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

(AGM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty