https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Będzie się działo w Świebodzicach

W Świebodzicach w wakacje organizowane są zajęcia nie tylko dla dzieci i młodzieży. W najbliższym czasie odbędzie się między innymi turniej seniorów w grze w kręgle.

Już 14 lipca o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wolności 13 w Świebodzicach odbędzie się prelekcja Róży Stolarczyk pt. „Ciekawostki z dziejów miasta”. Dzień później „Klub Senior” przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach organizuje Mistrzostwa Seniorów w Bowlingu. Do turnieju, który rozpocznie się 15 lipca (piątek), o godz. 15.00 w kręgielni OSiR przy ul. Rekreacyjnej w Świebodzicach, zostały zaproszone kluby senioralne, m.in. Klub Senior +, Klub Senior+2, Stowarzyszenie Senior Aktywny Obywatel. Z każdego z nich zostanie wyłonionych pięciu zawodników, którzy rywalizować będą o tytuł najlepszych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga.

Miejski Dom Kultury w Świebodzicach zaprasza na przedstawienie w wykonaniu Teathre William-Es pt. „Jaś i Małgosia”. Spektakl zostanie wystawiony 23 lipca 2022 r. o godz. 15.00. Reżyserem przedstawienia jest Danuta Gołdon-Legler, autorem scenografii jest Józef Obacz, a muzyki Bogdan Szczepański. Na scenie wystąpią: Danuta Gołdon-Legler, Adam Cisek, Kuba Skrzydleski, Kacper Rosanowski, Piotr Flisowski.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty