https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Powiatowy Turniej Pływacki w Głuszycy

– Lubisz pływać? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i dobrze się bawić? Zapraszamy dzieci i młodzież – mieszkańców powiatu wałbrzyskiego – do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim, który odbędzie się we wtorek – 12 lipca o godz. 12.00 – na obiekcie kąpielowym w Głuszycy przy ul. Dolnej – mówi Sabina Jelewska, dyrektor Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

Zgłoszenia można dokonać w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 (w bibliotece- w godzinach pracy instytucji) lub na obiekcie kąpielowym ( u ratowników), albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ckmbp@gluszyca.pl.

– Prosimy o zapoznanie się z regulamin turnieju na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl/sport/obiekt kąpielowy. Warunkiem koniecznym udziału w turnieju jest wypełnienie zgody na udział w turnieju przez rodzica/opiekuna prawnego uczestnika. Uwaga! W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin turnieju może ulec zmianie. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr tel. 74 84 56 334 w. 15 lub 500 011 575 – dodaje Sabina Jelewska.

Do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim zapraszają: Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski, Burmistrz Głuszycy Roman Głód  oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

(AGM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty