https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

KP MCK Mieroszów zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Klub Piłkarski MCK Mieroszów pokonał Granit II Roztoka 4:2 i awansował do finału turnieju Sudety Cup, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Turniej Sudety Cup organizowany jest przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną Invest-Park we współpracy z Wałbrzyskimi Zakładami Koksowniczymi Victoria S.A. Rywalizacja rozpoczęła się 26 marca br. w Kłodzku, a kolejne zmagania odbyły się 2 kwietnia w Ciepłowodach, 9 kwietnia w Bielawie, 23 kwietnia w Żarowie. Ostatnia odsłona tej rundy rozgrywek została rozegrana 30 kwietnia na stadionie sportowym w Szczawnie-Zdroju. Całość zwieńczy wyjątkowy finał, który odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Ideą turnieju jest to, aby poza dobrą zabawą i wspomnieniami zostało po nim coś wymiernego. Angażując się w ten określony sposób, czyli przekazując vouchery i stroje, chcemy pomóc w wyposażeniu drużyn piłkarskich z byłego województwa wałbrzyskiego – mówi Jakub Michalski, dyrektor Komunikacji i CSR WSSE Invest-Park.

Na stadionie sportowym w Szczawnie Zdroju spotkały się drużyny rywalizujące na co dzień klasie B: KP MCK Mieroszów, Podgórze Wałbrzych, Orzeł Witoszów, Nysa Kłaczyna, Szczyt Boguszów-Gorce, Granit II Roztoka, Sokół Kostrza, Unia Jaroszów, Huragan Olszany, Płomień Dobromierz, Zieloni II Mokrzeszów i Victoria II Świebodzice. Pierwsze miejsce, po zwycięstwie 4:2 nad Granitem II Roztoka, zajął KP MCK Mieroszów.

(RED, fot. MCK)

REKLAMA

REKLAMA