https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Casting filmowy w Głuszycy

Chcesz zagrać w filmie? Chcesz przeżyć filmową przygodę, poznać tajniki pracy przed kamerą i zgłębić wiedzę podczas warsztatów filmowych? Weź udział w castingu filmowym!

Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy ogłasza casting filmowy w ramach realizacji zadania grantowego „Sowiogórskie warsztaty filmowe”. Casting odbędzie się 22 kwietnia o godz. 16.00 w siedzibie Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy przy ul. Grunwaldzkiej 26. Do udziału w castingu zapraszamy mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie”, tj.: Głuszycy, Jedliny-Zdrój, Walimia, Pieszyc i Gminy Nowa Ruda.

Osoby zainteresowane udziałem w castingu prosimy o zapoznanie się z regulaminem castingu dostępnym na www.ckmbp-gluszca.pl oraz na FB Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy.

Zadanie grantowe „Sowiogórskie warsztaty filmowe” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Nasze Góry Sowie” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie gluszyca.pl.

(AGM)

REKLAMA

REKLAMA