https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zamkną ul. Wysockiego w Wałbrzychu

Powoli dobiega końca budowa obwodnicy Wałbrzycha. W najbliższych dniach kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami i zmianami w ruchu.

– Powtarzałem to wielokrotnie… najpierw musi być odrobinę gorzej, aby potem było lepiej. Budowa „Europejki” weszła w ostatnią fazę. Od najbliższego poniedziałku zmieniamy organizację ruchu na ulicy Wysockiego. Oznacza to zamknięcie odcinka koło Hali Wałbrzyskich Mistrzów, aby wykonawca mógł położyć masę bitumiczną. Kolejne zmiany organizacji ruchu czekają nas w kwietniu i obejmą okolice ulicy Chrobrego. Zakończenie prac przy obwodnicy planowane jest na czerwiec bieżącego roku – wyjaśnia Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha.

Przypominamy, że 7.03.2022 r. został otwarty prawy pas na ulicy Kolejowej w Wałbrzychu oraz został otwarty dla ruchu prawy pas ulicy Sikorskiego. Z kolei odcinek lewego pasa ruchu na ulicy Kolejowej został zamknięty. Dotychczasowy układ ruchu na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z ulicami Wysockiego i Sikorskiego nie uległ zmianie.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA