https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dzień kobiet z Raz Dwa Trzy

W wypełnionym do ostatniego miejsca Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju, zespół Raz Dwa Trzy wykonał piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Koncert pt. „Człowiek czasami serce otworzy” zakończył się owacją na stojąco.

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpił w Szczawnie – Zdroju w składzie: Adam Nowak – gitara i śpiew; Grzegorz Szwałek – pianino elektryczne i akordeon; Jacek Olejarz – perkusja; Jarek Treliński – gitara elektryczna; Mirek Kowalik – gitara basowa oraz gość na stałe: Tadek Kulas – trąbka. Widzowie, którzy na dwa tygodnie przed koncertem wykupili wszystkie bilety, byli uczestnikami widowiska słowno – muzycznego, na które złożyły się piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką i Wojciecha Młynarskiego, którzy są uznawani za najlepszych w Polsce autorów tekstów. Lider formacji – Adam Nowak – barwnymi opowieściami połączył poszczególne piosenki w spójną całość pod hasłem „Człowiek czasami serce otworzy”. Wielopokoleniowa publiczność żywiołowo reagowała na zaskakujące interpretacje klasyków polskiej piosenki, a na zakończenie nagrodziła wykonawców owacją na stojąco.

W trakcie wtorkowego koncertu w szczawieńskim Teatrze Zdrojowym nie zabrakło życzeń z okazji przypadającego w tym dniu święta kobiet, a także do dramatu rozgrywającego się na Ukrainie. Przed i po występie muzyków wolontariusze zbierali do puszek pieniądze na wsparcie uchodźców i obrońców Ukrainy.

(RED, fot. Maja Radczak)

REKLAMA

REKLAMA