https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowe mieszkania na Podzamczu

Nowe Podzamcze w Wałbrzychu to nowa inwestycja PCG, dewelopera z ponad 30-letnim doświadczeniem. Powstaje przy Alei Podwale na Podzamczu – w miejscu z gotową infrastrukturą do życia. To wygodne, kompletne miejsce i pierwsze tak nowoczesne osiedle w Wałbrzychu.

W ramach osiedla budowanych jest 114 mieszkań o funkcjonalnych układach i metrażach od 35 do 77 m2. Na każde piętro prowadzi wygodna winda, a całość inwestycji przystosowana jest dla osób z niepełnosprawnościami lub z ograniczeniami ruchowymi. Podwale to bezpieczna dzielnica Wałbrzycha. W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu, każde mieszkanie zostało wyposażone w wideodomofon. Osiedle jest monitorowane i posiada szlaban przy wjeździe na parking. Każde miejsce parkingowe przypisane jest do danego mieszkania, dlatego nie musisz martwić się, gdzie zaparkujesz swoje auto.

Dodatkowo, tuż przy budynku, zaplanowaliśmy strefę rekreacyjną dla mieszkańców. Do użytku oddamy także aż 15 rowerowni oraz stację naprawczą i stojaki na rowery – idealne rozwiązanie dla lubiących wycieczki po okolicznych malowniczych trasach rowerowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 735 200 001.

Zapraszamy też na kawę do Salonu Sprzedaży Mieszkań: ul. Sienkiewicza 7, Wałbrzych

www.pcg.pl

REKLAMA

REKLAMA