https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Z Klubu Taekwondo Taipan do reprezentacji Polski

– Aż 10 zawodników Klubu Taekwondo Taipan otrzymało powołania dla Kadry Polski C Polskiej Federacji Taekwondo! Jesteśmy z Was dumni i gratulujemy – mówi Rajmund Felusiak, prezes Klubu Taekwondo Taipan w Wałbrzychu. Idąc za ciosem, klub Taipan powołał w Wałbrzychu grupę, w której przygodę z taekwondo mogą rozpocząć osoby w wieku 30+.

Na liście zawodników klubu Taipan w Kadrze Polski C są:

– w kategorii kadet – Lena Piotrowska (Świdnica/Witoszów), Jakub Urbaniak (Wałbrzych), Wojciech Kossak (Strzegom), Maciej Służewski (Świebodzice);

– w kategorii młodzik – Anna Pacak (Strzegom);

– w kategorii junior młodszy: Piotr Bartkowiak (Świebodzice), Kacper Graca (Świebodzice), Zuzanna Malesa (Świebodzice), Magdalena Surma (Świebodzice), Jakub Gmur (Świebodzice).

– Powołanie tak dużej liczby naszych zawodników do reprezentacji Polski oznacza, że nasz program szkoleniowy dla dzieci i młodzieży sprawdza się doskonale. Zapraszamy na treningi kolejnych adeptów już od 4 roku życia. Szczegóły na www.taipan.pl oraz pod numerem telefonu 724 144 724 – dodaje Rajmund Felusiak.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są między innymi w: Wałbrzychu, Głuszycy, Jedlinie – Zdroju, Mieroszowie, Starych Bogaczowicach i Świebodzicach. Ale Klub Taekwondo Taipan szkoli nie tylko młodych adeptów, ale także dorosłych!

– W naszym klubie powołana została nowa grupa. W Wałbrzychu będziemy prowadzili zajęcia dla osób w wieku 30+. Każdy, kogo interesuje rekreacja, samoobrona, kondycja i wygląd będzie mógł ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów taekwondo dwa razy w tygodniu. Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19.30 do siedziby Niepublicznego Przedszkola Językowego Michałek przy ul. Westerplatte 39 na osiedlu Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Wszelkie informacje na temat tej grupy można uzyskać na naszej stronie internetowej www.taipan.pl oraz pod numerem telefonu 724 144 724 – zachęca prezes Klubu Taekwondo Taipan.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA