https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kamila Żuk z kwalifikacją olimpijską

Zawodniczka Invest Park Team Kamila Żuk otrzymała kwalifikację olimpijską. Decyzję w sobotę (15 stycznia) podjął Polski Związek Biathlonu.

– Jestem niezwykle dumny, że Kamila Żuk będzie reprezentować Polskę podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. To będzie drugi olimpijski start w karierze pochodzącej z Sokołowska biathlonistki. Duma tym większa, ponieważ Kamila Żuk w listopadzie zeszłego roku dołączyła do drużyny Invest Park Team. Projekt ma na celu wspieranie sportowców z regionu wałbrzyskiego w ciągłym procesie rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Jestem przekonany, że ciężka praca i determinacja zaprocentują u Pani Kamili bardzo dobrym wynikiem podczas olimpijskich startów. Trzymam mocno kciuki za jak najlepszy rezultat. Razem Możemy Więcej! – mówi Mariusz Piejko, dyrektor Departamentu Komunikacji i CSR Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park.

W 2021 r. Wałbrzyska Strefa przeznaczyła na program sponsorski dotyczący sportu oraz turystyki i rekreacji blisko 230 tysięcy zł. Wsparcie otrzymali sportowcy indywidualni, kluby i stowarzyszenia sportowe oraz organizatorzy imprez biegowych. W sumie środki finansowe zostały przeznaczone na realizację ponad 20 projektów.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA