https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

235 wolontariuszy będzie kwestowało w Wałbrzychu podczas 30 WOŚP

Zakończyła się rejestracja wolontariuszy, którzy będą kwestować 30 stycznia w czasie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu. Na ulice miasta wyjdzie 235 wolontariuszy. W mieście można już wspierać WOŚP wrzucając pieniądze do stacjonarnych puszek w ponad czterdziestu lokalizacjach, natomiast Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotowuje się do wielkiego finału.

– Wszyscy wolontariusze, których wnioski zostały zaakceptowane zostali lub w najbliższych dniach zostaną o tym powiadomieni. Lista jest zamknięta, dlatego prosimy, by nie przesyłać już kolejnych zgłoszeń. Te nie będą już rozpatrywane – przyznaje Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Na ulice miasta wyjdzie 235 wolontariuszy, to liczba podobna do tej z poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wałbrzyski sztab zakończył także przyjmowanie zgłoszeń od firm i instytucji, które chciały wystawić stacjonarne puszki WOŚP. Pojawiły się one w ponad czterdziestu lokalizacjach w Wałbrzychu i okolicach. To w tych miejscach można już wspierać tegoroczny finał, a kwota z puszek zasili ostatecznie konto wałbrzyskiego sztabu. Lista miejsc, w których stoją puszki dostępna jest na stronie wok.walbrzych.pl.

– W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury ruszyły także przygotowania do samego finału, który w tym roku zaplanowano 30 stycznia. Wkrótce zdradzimy szczegóły wydarzeń towarzyszących w tym roku Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu. Bez wątpienia, będzie się działo! – dodaje Joanna Kakuba.

(JR)

REKLAMA

REKLAMA