https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bezpłatne autobusy 1 listopada

Bezpłatne autobusy 1 listopada

Dział Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu informuje, że 1 listopada 2021 roku autobusy komunikacji miejskiej, podobnie jak w latach ubiegłych, kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty. Dodatkowo, w dniach 31.10-1.11.2021 r., uruchomione zostaną specjalne kursy realizowane na liniach numer 4 i 8. Szczegółowe godziny odjazdów dostępne są w zakładce rozkłady jazdy na stronie http://rozklad.walbrzych.eu/ aplikacji myBus.

Uwaga! 1 listopada korzystanie z komunikacji miejskiej jest bezpłatnie.

Zmiany przy wałbrzyskich cmentarzach

Poniżej przedstawiamy zmiany w organizacji ruchu w rejonach cmentarzy w Wałbrzychu, które będą obowiązywały od soboty – 30.10.2021 r. godz. 8:00 do wtorku – 02.11.2021 godz. 8:00:

ul. Bema

– na odcinku od skrzyżowania z ul. Wańkowicza do skrzyżowania z ul. Sudecką po lewej stronie drogi, miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

ul. Cmentarna

– wjeździe od ul. 1 Maja wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Moniuszki

– na odcinku od wjazdu do Biedronki do skrzyżowania z ul. Południową po prawej stronie wprowadza się zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu dodatkowo zabezpieczenie trawnika w postaci barierek.

ul. Przemysłowa

– na wjeździe od pl. Solidarności zakaz wjazdu z wyłączeniem TAXI, mieszkańców ul. Przemysłowej i służb miejskich,

– za wjazdem na parking zostanie ustawiona zapora ze znakiem „zakaz wjazdu”,

– od strony ul. Sikorskiego ustawione zostaną bariery ze znakiem „zakaz wjazdu”.

ul. Sikorskiego

– na każdej jezdni prawostronny parking oraz lewostronny zakaz zatrzymywania się wraz z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Piaskowa

– wjeździe od ul. Gen. Andersa wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu,

– w przypadku całkowitego zapełnienia parkingu i drogi dojazdowej zostanie ustawiona bariera ze znakiem „zakaz wjazdu”.

ul. Poznańska

– na ul. Poznańskiej wprowadza się ruchu jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Internatową w kierunku sklepu „Biedronka”. Dodatkowo wprowadza się obustronny zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu na odcinku od ul. Skłodowskiej-Curie do ul. Internatowej,

– na drodze dojazdowej do cmentarza ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu”.

ul. Niepodległości

– wprowadza się odcinek drogi jednokierunkowej na łączniku między sklepem „Biedronka” a głównym ciągiem ul. Niepodległości, na którym wprowadza się znaki informujące o zakazie skrętu (z obu stron) w ten odcinek drogi,

– na przedłużeniu drogi (dojazd do cmentarza) pomiędzy Biedronką a budynkiem ul. Poznańska 2 ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu”.

ul. Wyszyńskiego

– na ul. Wyszyńskiego wprowadza się obustronnie znaki zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Żeromskiego

– na odcinku od skrzyżowania z ul. Chałbińskiego do skrzyżowania z ul. Bema obustronnie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Wańkowicza

– na odcinku od skrzyżowania z ul. Duboisa do skrzyżowania z ul. Bema po prawej stronie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu, a po lewej miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty