https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

W hicie kolejki lepsze świdniczanki

W hicie kolejki lepsze świdniczanki

– Derby Dolnego Śląska w II lidze siatkówki kobiet nie zawiodły kibiców i dostarczyły ogromnej dawki siatkarskich emocji. Jednak po raz pierwszy w tym sezonie nasza drużyna seniorek musiała zaznać goryczy porażki. Po wspaniałym widowisku ze zwycięstwem z Hali Wałbrzyskich Mistrzów wyszedł zespół ze Świdnicy. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych przegrał po tie breaku MKS IgnerHome Volley Świdnica 2:3 (27:25, 23:25, 18:25, 25:20, 11:15). Zdobywamy cenny punkt i – mimo porażki – utrzymujemy fotel lidera 3 grupy II ligi. W najbliższą sobotę nasze zawodniczki wyjadą do Katowic, gdzie zagrają o kolejne ligowe punkty z miejscowym Sokołem 43 AZS AWF Katowice – mówi trener MKS Chełmiec Marek Olczyk.

(RED)

REKLAMA