https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Justyna Steczkowska w Teatrze Zdrojowym

Justyna Steczkowska w Teatrze Zdrojowym

16 października o godz. 20.00 na scnie teatru Zdrojowego w Szczawnie – Zdroju wystąpi szamanka polskiej sceny muzycznej – Justyna Steczkowska. Bilety w cenie 119 zł są do nabycia w Teatrze Zdrojowym oraz w recepcji Domu Zdrojowego.

Justyna Steczkowska to prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej. Obdarzona 4 oktawową skalą głosu i niezwykle wyrazistą osobowością muzyczną jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Do jubileuszowej trasy zaprosiła również 25 topowych artystów. W każdym mieście będzie można usłyszeć niezwykłe duety i w każdym mieście z innym artystą. To będą dla wszystkich niezapomniane muzyczne chwile.

– Będzie szałowo we wszystkich tanecznych utworach, będzie ostro i rockowo podczas „Grawitacji”, „Tatuuj mnie” czy „Wrogu mój”. Będzie wzruszająco podczas piosenki „Wracam do domu”, medytacyjnie z „Marią Magdaleną”, szalenie i kolorowo na cygańskim weselu oraz tajemniczo i wzniośle podczas wykonywania utworów z „Alkimji” i „Animy”. Będę w wielu muzycznych odsłonach, które tworzyłam dla Was podczas 25 lat muzycznej drogi. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić, razem tańczyć i płakać, wspominając nasze najpiękniejsze muzyczne chwile, które przeżywaliśmy razem. Zapraszam Was z całego serca – mówi Justyna Steczkowska.

(RED)

REKLAMA