https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Cyfrowa Wypożyczalnia Academica w Głuszycy

Cyfrowa Wypożyczalnia Academica w Głuszycy

W Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy czytelnicy znów mogą sami wybierać książki z półek. Poza tym książnica dołączyła do Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej książek i czasopism naukowych Academica.

– Jeśli jesteś studentem, piszesz pracę magisterską lub po prostu lubisz zgłębiać tajniki nauki- mamy propozycję dla Ciebie. Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy dołączyła do Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej książek i czasopism naukowych Academica. System umożliwia czytelnikom korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. Zapraszamy do zapisywania się w głuszyckiej bibliotece i korzystania ze zbiorów dostępnych cyfrowo na miejscu, a także on-line na stronie https://academica.edu.pl/ – mówi Sabina Jelewska, dyrektor Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

Regulamin i sposób logowania się znajdują się na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl w zakładce Biblioteka/ACADEMICA. Więcej informacji udzielają także bibliotekarze pod nr tel. 74 84 56 334 w.12 lub 512 041 027.

– Od 24 września br. umożliwiamy czytelnikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy dostęp do półek z książkami. W dalszym ciągu biblioteka będzie działać, zachowując zasady reżimu sanitarnego (dystans, dezynfekcja rąk, zasłonięte usta i nos maseczką, limit osób w pomieszczeniach). Zmieniliśmy także godziny otwarcia biblioteki. Zapraszamy do odwiedzania biblioteki w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, środa: 10:00 – 17:00, przerwa 12:30- 13:00; piątek: 10:00 – 16:00, przerwa 12:30-13:00; czwartek: nieczynne. Szczegółowe zasady korzystania z biblioteki są na stronie internetowej https://ckmbp-gluszyca.pl – dodaje Sabina Jelewska.

(AGM)

REKLAMA