https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Reaktywacja, czyli Polska Noc Kabaretowa w Wałbrzychu

Reaktywacja, czyli Polska Noc Kabaretowa w Wałbrzychu

Polska Noc Kabaretowa rozpocznie się 11 września o godz. 19.00 w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu. To wspaniała zabawa, mnóstwo śmiechu i okazja od oderwania się od codziennych obowiązków i zmartwień.

W tym roku organizatorzy zabiorą Państwa do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwują dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który widzowie pokochali podczas poprzednich edycji Polskiej Nocy Kabaretowej, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz – po raz pierwszy w ekipie Polskiej Nocy Kabaretowej-  Kabaret Młodych Panów!

– Przed Państwem zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa, złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu – podkreślają organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu.

Bilety dostępne są na stronie: https://kabaretowebilety.pl/walbrzych-polska-noc-kabaretowa-2021/wydarzenie/1743

(ED)

REKLAMA

REKLAMA