https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rowerowa 500 nagradza

Rowerowa 500 nagradza

Podczas dekoracji zawodników, którzy rywalizowali w wyścigu Extreme MTB Challenge w Głuszycy, odbyło się oficjalne losowanie nagród wśród uczestników Rajdu Rowerowej500.

Główną nagrodę, czyli bon o wartości 3000 zł do zrealizowania w sklepie Bike Expert w Wałbrzychu, wygrał mieszkaniec Wałbrzycha Marcin Słoma, który zaliczył 6 tras Rowerowej 500. Organizatorzy postanowili jednak nagrodzić nie jednego, lecz wszystkich uczestników. W tym celu dla pozostałych osób przygotowano vouchery do sklepu Decathlon, do Parku Aktywności w Jedlinie-Zdroju, do pływalni Delfinek w Głuszycy oraz bilety wstępu do zamku Grodno i Sztolni Walimskich. Warunkiem udziału w losowaniu nagród było zaliczenie w sierpniu pięciu tras (co najmniej jedną z tras w każdej z gmin Głuszyca – Jedlina-Zdrój – Walim) z systemu Rowerowa 500, które zostały poprowadzone po terenach górskich, szosowych i leśnych duktach, dzięki czemu w rajdzie mogły uczestniczyć całe rodziny. Po drodze można było zachwycać się pięknymi walorami przyrodniczymi oraz podziwiać obiekty architektury usytuowane na terenach Głuszycy, Jedliny-Zdrój i Walimia.

– Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy rajdu będą wracać na trasy Rowerowej500, do czego serdecznie zachęcamy – podkreślają organizatorzy Rajdu Rowerowej 500.

(AM)

REKLAMA

REKLAMA