https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Święto Plonów w Starych Bogaczowicach

Święto Plonów w Starych Bogaczowicach

– Przed nami jedno z naszych ulubionych wydarzeń gminnych. Tegoroczne Święto Plonów w Starych Bogaczowicach będzie obfitowało w ogrom atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

– Z tej okazji przygotowaliśmy dwa konkursy. Wiemy, że mieszkańcy naszej gminy mają talent i wyobraźnię dlatego liczymy na to, że wspólnie przygotujemy Stare Bogaczowice do tegorocznego święta plonów. Zachęcamy do tworzenia przydomowych dekoracji dożynkowych – niech będzie pięknie! A może pokusicie się na tradycyjny wieniec? Będzie zdobił kościół, a później stadion. Gwarantujemy Wam, że nikt nie przejdzie koło Waszego dzieła obojętnie! Czekają cenne nagrody. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej https://www.starebogaczowice.ug.gov.pl/ – mówi Ilona Bujalska, dyrektor Centrum Biblioteczno – Kulturalnego w Starych Bogaczowicach.

– Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 28 sierpnia 2021 roku na Stadionie Sportowym w Starych Bogaczowicach. Wspólnie podziękujmy za tegoroczne plony i oddajmy się zabawie w przepięknej scenerii polskiej wsi. Szczegóły wydarzenia na załączonym plakacie – dodaje Mirosław Lech.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty