https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rowerem po górach

Rowerem po górach

Trwa Rajd Rowerowa500, organizowany przez trzy gminy: Głuszycę, Walim oraz Jedlinę-Zdrój. Każdy, kto tylko ma chęć, czy to amator czy profesjonalista, może wziąć udział w rajdzie i tym samym zyskać szansę na wygranie bardzo ciekawych nagród. Jest na to czas do końca sierpnia.
Rowerowa500 została stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy rowerowej. Nie tylko profesjonalistach uprawiających ten sport wyczynowo. Do wyboru mamy 28 tras, o różnych stopniach trudności oraz różnej długości. Rowerowa500 została poprowadzona po terenach górskich, szosowych i leśnych duktach. Dzięki czemu w rajdzie mogą uczestniczyć całe rodziny. Po drodze można zachwycać się pięknymi walorami przyrodniczymi oraz podziwiać obiekty architektury.

W ramach Rajdu Rowerowa500 należy przejechać pięć wybranych przez siebie tras. Warunkiem jest przejazd co najmniej jedną z tras w każdej z gmin. Nie jest wymagany konkretny termin przejazdu. Należy zrobić to pomiędzy 1 a 31 sierpnia. Aby wziąć udział w rajdzie należy zarejestrować się na stronie ww.ride-withgps.com i pobrać zaproszenie. Wybraną przez siebie trasę musimy przejechać zgodnie ze śladem GPS od początku do końca, zgodnie z kierunkiem trasy. Aby zapisać swój ślad, można skorzystać z bezpłatnej aplikacji Ride with GPS. Zaliczenie trasy następuje w momencie przejazdu trasy, bez żadnej przerwy, przez ponad 30 minut. Każdy swój przejazd zapisujemy i umieszczamy na podanej wyżej stronie. Losowanie nagród odbędzie się 4 września w Głuszycy. Łączna wartość nagród to ok. 12 tys. złotych.

(AM)

REKLAMA

REKLAMA