https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szybki serwis, pewny odbiór i gwarancja jakości

Szybki serwis, pewny odbiór i gwarancja jakości

– to dewiza Q Service Castrol, który zaprasza klientów indywidualnych i flotowych do centrum motoryzacyjnego przy ul. Lubelskiej 3 w Wałbrzychu. – W dawnym Polmozbycie oferujemy kompleksowe usługi serwisowe – mówi właściciel MotoCentrum.

Q Service Castrol to sieć niezależnych warsztatów samochodowych, które są zlokalizowane w całej Polsce. Dziś jest ich już 360, a jeden z nich otworzył swoje podwoje w centrum Wałbrzycha w obiektach dawnego Polmozbytu przy ul. Lubelskiej 3.

Q Service Castrol powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia dwóch szczególnych partnerów: Inter Cars i Castrol. Inter Cars ma 30 lat doświadczenia we współpracy i zarządzaniem warsztatami. A Castrol to jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Firma dostarcza oleje silnikowe dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych na całym świecie. Castrol współpracuje ściśle z producentami samochodów, warsztatami niezależnymi i autoryzowanymi oraz wspiera motorsport.

– Nasze zobowiązanie brzmi: szybki serwis, pewny odbiór i gwarancja jakości – mówi właściciel centrum motoryzacyjnego przy ul. Lubelskiej 3 w Wałbrzychu. –Szanujemy tradycję oraz przyzwyczajenia klientów i wykorzystujemy doskonałą lokalizację w centrum miasta. Mamy tu świetne warunki do sprawnej i kompleksowej obsługi pojazdów naszych klientów. Nie tylko indywidualnych, ale także flotowych, których zapraszamy do współpracy. Oferujemy wszystkim usługi związane z kompleksową mechaniką pojazdową. U nas można m.in. dokonać wymiany akumulatora, klocków hamulcowych, rozrządu, sprzęgła. Oferujemy także dużo poważniejsze naprawy, jak na przykład remonty silników, czy zawieszenia. Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie stawiają przed nami nasi klienci, bo mamy wieloletnie doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie. Dlatego nasi klienci mogą skorzystać, poza wyżej wymienionymi usługami, także z wulkanizacji, z serwisu klimatyzacji, komputerowej diagnostyki silnika, czy z dynamicznej wymiany olejów w automatycznych skrzyniach biegów. Poza tym przygotowujemy się do uzyskania uprawnień podstawowej stacji kontroli pojazdów. Jest to proces czasochłonny, ale jesteśmy już blisko uruchomienia tej usługi.

Prowadzona w centrum miasta budowa obwodnicy Wałbrzycha nie sprawia kłopotów z dotarciem na ul. Lubelską, gdzie ma siedzibę Q Service Castrol.

– Można do nas dojechać bez problemów. Wystarczy wjechać w ulicę Mazowiecką przy Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a potem – za centrum handlowym – skręcić lewo, by dotrzeć do naszej siedziby. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00, a w soboty w godz. 8.00 – 14.00. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 696 473 695 lub 609 899 811.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA