https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mistrzostwa Polski MTB XCO 2021 w Boguszowie – Gorcach

Mistrzostwa Polski MTB XCO 2021 w Boguszowie – Gorcach

W Boguszowie-Gorcach rozgrywane są Mistrzostwa Polski MTB XCO 2021. Ale na trasach w okolicach stadionu przy ul. Kusocińskiego rywalizować będą także najmłodsi kolarze.

Trzydniowe zawody rozpoczęła rywalizacja sztafet mieszanych w kategoriach młodzików i juniorów młodszych. W sobotę w mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim rywalizować będą wśród kobiet i mężczyzn: amatorzy, mastersi, młodzicy, żacy, uczestnicy zmagań CykloSport oraz rozgrywane będą konkursy dla dzieci. W niedzielę na starcie staną kobiety i mężczyźni w kategoriach: juniorzy młodsi, juniorzy oraz elita.

Program zawodów oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie https://www.gns-race.pl/.

– Szykują się ogromne emocje. Wśród zawodników będziemy mogli oglądać m.in. Maję Włoszczowską – zawodniczkę KROSS Orlen Cycling Team, wicemistrzynię olimpijską w kolarstwie górskim 2008 i 2016. Jak co roku podczas rowerowego święta w Boguszowie-Gorcach OSiR Boguszów-Gorce zaprasza na zawody również najmłodszych rowerzystów w wieku 2-10 lat. Wystarczy mieć sprawny rower lub rowerek biegowy i kask oraz w sobotę, 7 sierpnia w godz. 12.00 – 13.30, zgłosić się w biurze zawodów na stadionie przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach. Opłata startowa to tylko 10 zł, a każdy z uczestników otrzyma medal oraz upominek. Regulamin i inne informacje można znaleźć na stronie https://tiny.pl/9m13w – dodają organizatorzy zawodów.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA