https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piknik rodzinny na sportowo przeniesiony do hali

Piknik rodzinny na sportowo

W niedzielę – 18 lipca – nie na obiektach sportowych przy ul. Rekreacyjnej 1 w Świebodzicach, a w hali przy ul. Mieszka Starego 6 – odbędzie się „Piknik rodzinny na sportowo”, którego organizatorem jest OSiR Świebodzice Spółka z o.o.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do godziny 20.00. Podczas pikniku zostaną rozegrane konkurencje sportowe, w których udział mogą wziąć 2-osobowe drużyny, składające się z rodzica (opiekuna) oraz dziecka. Oto zadania, z którymi będą musiały zmierzyć się drużyny: bieg na 30 metrów – liczy się łączny czas zawodników; rzut piłeczką tenisową do celu – liczy się łączna liczba punktów; piłkarskie kręgle – liczy się łączna liczba trafień; rzut do kosza – liczy się łączna liczba trafień; bieg w workach na 15 metrów – liczy się łączny czas zawodników; tor przeszkód – liczy się łączny czas zawodników; bieg wahadłowy na odległość 10 metrów – liczy się łączna ilość powtórzeń. Zespoły z największą ilością punktów otrzymają puchary i nagrody, natomiast wszyscy uczestnicy zabawy dostaną słodkie upominki. Sportowe zmagania zakończy rodzinny grill.

Podczas pinkiku będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie 7-letniego świebodziczanina – Adriana Nowackiego, który po raz trzeci mierzy się z ostrą białaczką limfoblastyczną.

(WPK)

REKLAMA

Click Here